Randevu Al

0542 352 3 222

Misyonumuz

Dent EFFECT; mesleğinde etik değerleri ön planda tutan diş hekimlerinin oluşturduğu bir yapı olarak, sağlık alanının önemli bir parçası olan Diş Hekimliği’nde etik yaklaşımı kurumsal hale getirme misyonunda olan bir kliniktir.

Tedavi edici yaklaşımlardan önce, koruyucu ve uzun vadeli ağız ve diş sağlığını hedefler. Ağız ve diş sağlığında, evrensel literatüre ve çağdaş tedavi pratiklerine hakim, güncel tedavilerin uygulanmasında dünya çapında öncü ve kalite odaklıdır.
Dent EFFECT için, hastalarının tedavi ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek başlı başına yeterli değildir. Yapılan tedavilerin kalıcı olması ve sonrasında ağız ve diş sağlığının bütünsel olarak korunması amacıyla eğitimci bir yaklaşımı benimser.

Sağlık alanında; en yüksek seviyede hasta – doktor iletişimini, etik değerleri, kesintisiz destek ve tam memnuniyeti ilke edinen Dent EFFECT ailesi, bu temel değerlerinden ödün vermeden hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Diş Hekimliği mesleğinde; ana eksenine etik değerleri yerleştirmiş doktorlarının kişisel olarak benimsediği tüm değerleri, kurumsal olarak uygulama ve yayma prensibini benimseyen Dent EFFECT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bu amaçla Dünya’da örnek olacak bir klinik olarak kurulmuş olup, hizmet alanını genişletmeyi amaçlamaktadır.