Randevu Al

0542 352 3 222

CEREC süreci, kalıcı bir model oluştururken, hastanın zamanını ve stresi azaltarak geçici bir kaplama diş takma ve bekleme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Seramik Reconstruction veya CEREC olarak da bilinen Estetik Seramiklerin Restorasyonu, yeni bir teknolojidir. Firma tarafından eğitilmiş bir diş hekiminin bir ziyarete bir diş kaplama takmasını sağlar.

CEREC tamamen porselenden yapıldığı ve metal içermediği için, bu kaplama türü diğer alternatiflerden daha estetik olabilir.

CEREC yapımı sırasında, diş hekimi dişi çeker ve üç boyutlu bir dijital model olarak saklar.

Bir yazılım programı daha sonra yerinde bulunan bir freze ünitesinin oluşturduğu kaydedilen görüntüyü kullanarak uygun diş kaplamayı tasarlar. Diş hekimi, yeni ve kalıcı diş kaplamasını, hastanın dişine taç ve dişi birbirine bağlayan özel diş macununa uyar ve uygular.

Tüm prosedür yaklaşık bir buçuk saat sürüyor.

CEREC Diş sizin için uygun mu?

CEREC aynı gün kronları, geleneksel kron restorasyon tedavileriyle ilişkili gecikmeden tam kronlar arayan hastalar için bir yöntemdir.

yontma, kırık veya renksiz diş hekimlerinin onarılmasında kullanılan gelişmiş bir yöntemdir. CAD / CAM teknolojisini kullanan CEREC nitelikli diş hekimi el sanatları bir saat içinde dayanıklı, porselen tabanlı kuronlar ve aynı gün hasarlı dişlerin üzerine yerleştirilir.

Diş hekiminiz, dişin etrafındaki ve etrafındaki çürük maddeleri iyice temizleyerek ve ardından dişin dijital görüntülemesini kolaylaştıran güvenli, tozlu bir madde ile püskürterek bu işleme başlar.

Dişin üç boyutlu görüntüsü hemen bilgisayar monitöründe görünür ve bu da diş hekiminizin süreci izlerken bir taç tasarlamaya başlamasını sağlar.

Tek ziyaret tacını arayan hastalara uzmanlar CEREC konusunda uzmanlaşmıştır.

Bakımı gereken ancak diş hekimine dönme veya diş randevularını stresli bulma konusunda önemli bir zaman harcayan hastalar CEREC seçeneğini cazip bulabilirler.

Buna ek olarak, eski tarz geçici kronlar genellikle iki haftalık kalıcı taç yapım döneminde rahatsızlık duyduklarından, CEREC hastalara önemli miktarda rahatsızlığı ortadan kaldırabilir.

Porselen kaplamalar veya CEREC kronlarıyla profesyonel bir gülümseme hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki randevu al butonun tıklayıp daha fazla bilgi alabilirsiniz.